تبلیغات X
سفارش بک لینک
آموزش ارز دیجیتال
لباس خواب
ابزار تادیومی
خرید بک لینک قوی
صرافی ارز دیجیتال
خرید تتر
هنگ درام
فایل گپ
بیگ بلاگ
خدمات سئو سایت
آسال تهویه قم
نسلی نو
وبینو قم
چاپ ساک دستی پارچه ای
وی رمان
ال تی پارت
دکوراسیون منزل
دکوراسیون اتاق پذیرایی
دکوراسیون آشپزخانه کوچک
دکوراسیون آشپزخانه
دکوراسیون اتاق خواب
کابینت آشپزخانه
دکوراسیون اتاق خواب دخترانه
دکوراسیون اتاق نشیمن
چاپخانه قزوین
برسادیس
استارتاپ
خرید ملک در دبی
آموزش خلبانی


corepo-ads - معرفی سایت دکتر دکتر s

corepo-ads - معرفی سایت دکتر دکتر

موضوعات
Category

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 2323
» بازديد ديروز : 0
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 2251
» بازديد سال : 2322
» بازديد کل : 2322
» اعضا : 0
» مطالب : 117

معرفی سایت دکتر دکتر


تاریخ انتشار پست : 1400/3/1 بازدید : 17

معرفی سایت دکتر دکتر

سایت دکتر دکتر یک سایت معتبر ایرانی  برای رسیدگی آنلاین به موارد پزشکی شما میباشد. دکتر دکتر با قدمتی چند ساله و دارای جوایز ارزشمندی به عنوان بهترین  وب سایت سلامت الکترونیک کشور در سال های 1394-1395-1397 میباشد که نشان از کارآمدی و توانمندی وقابل اعتماد بودن سایت دکتر دکترمیدهد. در این سایت شما می توانید پزشکان معتبر را پیدا کرده و به آنها مراجعه کنید. امنیت اطلاعات و پرونده بیماران  در سایت محفوظ بوده و در صورتی که نوبت خود را کنسل کنید هزینه به شما برگشت داده خواهد شد.

در دکتر دکتر شما می توانید از امکانات مشاوره پزشکی ، رزرو نوبت ، چک آپ استفاده کنید. پزشک مورد نظر خود را از روی نقشه یا با نام جستجو کنید و یا براساس نوع بیماری خود تخصص های مختلف را سرچ کنید. در سایت دکتر دکتر امکانات مختلفی موجود میباشد که برای شما تشریح میکنیم تا با آشنایی بهتر با این سایت از تمام خدمات آن بتوانید بهره ببرید. قبل از هرکاری شما باید در سایت دکتر دکتر عضو شوید . در این سایت تمامی زمینه ها و تخصص های پزشکی وجود دارد تا شما اگر دچار بیماری هستید بتوانید به پزشک مورد نظر خود مراجعه کنید. در این سایت باید در ابتدا پزشک مورد نظر خود را پیدا کنید و زمان مراجعه به پزشک را در صورت امکان رزرو کنید.

تماس تلفنی با پزشک:

در دکتر دکتر تعداد بسیار زیادی پزشک متخصص وعمومی وجود دارد که شما میتوانید پزشک مد نظر و مورد تایید خود را انتخاب کنید، با پزشک خود ارتباط مستقیم تلفنی برقرار کرده و پاسخ نحوه درمان کسالت ومشکلات خود را دریافت کنید، در صورت نیاز به مراجعه حضوری با تصمیم پزشک میتوانید با هماهنگی به مطب درج شده در سایت به پزشک خود مراجعه نمایید تا شرایط شما به صورت حضوری  مورد بررسی قرارگیرد.

پرسش و پاسخ 24 ساعته:

اگر شما دارای سوالاتی در هر زمینه پزشکی میباشید ومایل هستید که جواب آن را از یک پزشک به طور مستقیم دریافت نمایید میتوانید با مراجعه به قسمت پرسش وپاسخ سایت و پرداخت هزینه ای جزئی سوال خود را مطرح کرده و در کمتر از 24 ساعت پاسخ خود را از پزشک سایت دریافت نمایید.

چک آپ پزشکی:

برای صحت از سلامت ، افراد باید به صورت چندماه یکبار خود را مورد چک آپ قرار دهد که شما با استفاده از بخش چک آپ سایت میتوانید در زمینه های مختلف موجود ومشخصه ، توسط پزشک چک آپ شوید.

ثبت نام پزشکان در دکتر دکتر

در بخشی دیگر از سایت پزشکان محترم میتوانند خود را به سایت معرفی کرده و عضو پزشکان دکتر دکتر شوند. در سایت دکتر دکتر شما میتوانید زمان مراجعه و تعداد روزانه بیماران را به خود مشخص کنید یعنی اینکه این مسائل در اختیار پزشک خواهد بود. در این سایت بیماران جدیدی با شما آشنایی پیدا خواهند کرد که برای آنها تشکیل پرونده الکترونیک داده میشود و با مراجعه متداول این رویه بزرگتر و بزرگتر میشود.

نوبت دهی در دکتر دکتر به صورت استفاده از سایت ، اپیکیشن ،تلفن گویا ، تلگرام انجام میگیرد.

حفظ اطلاعات بیمارمورد تضمین میباشد و از این نظر خیال بیماران آسوده خواهد بود. در صورتی که شما نوبت گرفتید و امکان ویزیت بوجود نیامد هزینه نوبت به شما برگشت داده خواهد شد. اگر سوالی برای شما در نحوه استفاده سایت بوجود آمد و به مشکل برخوردید با برقراری تماس با پشتیبانی دکتر دکتر ازساعت 9 صبح تا  9 شب می توانید به شماره 421980000 تماس گرفته و  مشکل خود را رفع کنید.

در قسمت مجله سلامت دکتر دکتر میتوانید از اطلاعات خاص وبیشتری در زمینه های مختلف دلخواه و مورد نیاز خود در زمینه پزشکی بهره مند شوید و دانایی خود جهت مراجعه بهتر و دقیق تر افزایش دهید.

 

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد