corepo-ads - آرشیو 1400/3

موضوعات
Category

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 2323
» بازديد ديروز : 0
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 2251
» بازديد سال : 2322
» بازديد کل : 2322
» اعضا : 0
» مطالب : 117

ایمن پایش


تاریخ انتشار پست : 1400/3/31 بازدید : 12

مرکز آنالیز آلودگی زیست محیطی

این شرکت از سال 1396فعالیت خود را آغاز نموده و با تاکید بر دانش و توانمندی کارکنان متعهد و متخصص خود، با الگو قرار دادن سیستم مدیریت یکپارچه و رعایت الزامات استانداردهای iso18001، iso9001، iso14001 موفق به اخذ گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه IMS شده و فعالیت خود را با نام شرکت محیط و صنعت ایمن پایش به شماره ثبت 510108 و گواهینامه آزمایشگاه معتمد کشوری از سازمان حفاظت از محیط زیست به شماره 7358-98-101 از سال 1396 ادامه داده است.

محیط و صنعت ایمن پایش یکی از شرکت های دارای گواهینامه آزمایشگاه معتمد سازمان محیط زیست می باشد.

فعالیت های سایت در زمینه آنالیز هوا و صدا سنجش گازها و ذرات دودکش ، صدای محیط زیستی ،ذرات و گاز های محیطی ، فلزات سنگین – آب و پساب و سنجش میکروب ، اندازه گیری فلزات سنگین و پارامترهای فیزیکی و شیمیایی – خاک و پسماند از جمله سنجش پارامترهای خاک و فلزات سنگین در خاک می باشد که با تجهیزات مناسب و مدرن در این زمینه علاوه بر شناسایی آلودگی های محیطی راه حل هایی برای رفع مشکلات شما نیز ارائه می دهد. امروزه با افزایش میزان آلودگی ها و ایجاد مشکلات و بیماری ها نیاز به آزمایشگاه ها برای سنجش آلودگی های محیطی بیشتر شده است تا علاوه بر سلامت بتوانیم استاندار ها را رعایت کنیم .

تجهیزات مورد استفاده در شرکت محیط صنعت

آزمایشگاه محیط زیست برای سنجش میزان آلودگی زیست محیطی نیاز به ابزار خاص دارند از جمله این ابزار می توان به کدورت سنج - ترازو با دقت چهار صفر - بن ماری - اتوکلاو - آون - مولتی پارامتر - انکوباتور - هود لامینار - رطوبت سنج - وستک - تستو - صدا سنج - سنجش غبار اشاره کرد. این ابزار می توانند میزان آلودگی در آب ، خاک ، هوا ، پسماند و پساب را مشخص کنند. در این ابزار در نیروگاه ها ، صنایع پتروشیمی و پالایشگاه ها ، دودکش ها ، صنایع اسید سازی ، سیمان و … استفاده کرد

برای حفظ محیط زیست و کمک به بهبود وضعیت آلودگی در تمامی بخش ها نیاز هست تا نوع و میزان آلودگی سنجیده شود. پس از آن اقدامات لازم برای رفع این مشکلات باید انجام شود. محیط صنعت ایمن پایش برای کمک به کم کردن میزان آلودگی های زیست محیطی آنالیز و پایش در این زمینه انجام می دهد.

 

دسته : ,
برچست ها :

ساخت سوئیچ پورشه


تاریخ انتشار پست : 1400/3/31 بازدید : 12

ساخت سوئیچ پورشه

امروزه با وجود خودروهای هوشمند و پیشرفت در صنعت خودروسازی مانند پورشه ، نیاز به حفظ و نگهداری آن در اولویت قرار گرفته است.با کمک ابزار های پیشرفته و مراکز سفارش سوئیچ پورشه  و ساخت   ریموت  با جدیدترین امکانات روز و همچنین نیروهای با سابقه و دارای تجربه و دانش بالا این نیاز در حال برطرف شدن می باشد. مرکز ایران  سوئیچ با 20 سال سابقه در زمینه ساخت سوئیچ پورشه و ساخت ریموت  پورشه ، با به روز نگه داشتن دانش و اطلاعات خود با توجه به تنوع در انواع مدل های پورشه  – Porsche    در راستای تامین نیاز مشتریان و همچنین بالا بردن سطح امنیت خودرو شما تلاش می کند.

 

 

دسته : ,
برچست ها :

خدمات سوئیچ و ریموت پورشه


تاریخ انتشار پست : 1400/3/31 بازدید : 11

خدمات سوئیچ و ریموت پورشه

ساخت سوئیچ پورشه پروگرام و ساخت ریموت پورشه  و خام نمودن ریموت پورشه ساخت کلید و سوئیچ یدک در کمترین زمان ممکن ساخت و تراش کلید پورشه با دستگاه تمام اتوماتیک تعریف سوئیچ پورشه ، سفارش سوئیچ پورشه ساخت سوئیچ و ریموت های کیلس و ایموبلایزر برداشتن کد ریموت و کددهی جدید ریموت پورشه کپی سوئیچ پورشه و کپی ریموت پورشه تراش تیغه کلید پورشه با دستگاه تمام اتوماتیک انواع پورشه باز کردن درب پورشه بعد از دیدن مدارک مالک خودرو

 

دسته : ,
برچست ها :

ساخت ریموت پورشه


تاریخ انتشار پست : 1400/3/31 بازدید : 12

ساخت ریموت پورشه

مرکز تخصصی ساخت سوئیچ پورشه و ساخت ریموت پورشه افتخار دارد در زمینه ساخت سوئيچ یدک ماشين های بروز و لوکس دنیا از قبیل پورشه با تجربه 10 ساله مشکلات شما عزیزان در خودرو های پورشه از جمله مدل ماکان حل نماید. شما می توانید برای کپی سوئیچ پورشه – تعریف سوئیچ پورشه و … برای  تمامی برند های موجود از خدمات اصلی نگین غرب برخوردار شوید. متخصصین این مرکز در سراسر ایران حتی در محل شما حاضر شده و در کمترین زمان و با مناسب ترین هزینه اقدام به ساخت سوئیچ هیوندا و ساخت ریموت پورشه شما می نمایند. مراجعه به مراکز نا معتبر موجب به خطر افتادن امنیت خودرو شما می شود. با مراجعه به مراکز معتبر از علاوه بر زمان و هزینه امنیت خودرو خود را تضمین نمایید وبه راحتی سفارش سوئیچ پورشه را انجام دهید.

 

دسته : ,
برچست ها :

پروگرام ریموت پورشه


تاریخ انتشار پست : 1400/3/31 بازدید : 11

پروگرام ریموت پورشه 

دنبال مرکز تخصصی شبانه روزی برای سوئیچ خودرو پورشه خود هستید؟

کلیدسازی ریموت خودرو آماده ساخت سوئیچ پورشه و ساخت ریموت پورشه  و سفارش سوئیچ پورشه و کلید یدک انواع خودرو های ایرانی و خارجی بصورت اصل و درجه یک  در سراسر ایران از جمله تهران، کرج، مشهد، اصفهان، شیراز، کردستان، کرمانشاه، تبریز، ارومیه، همدان، قزوین، قم، بندر عباس، بوشهر، نیشابور، بیرجند، مازندران، گستان، گیلان و … که به صورت  شبانه روزی در صورت مفقود شدن سوئیچ خود می توانید با شماره گیری شماره های زیر به راحتی مشاوره و خدمات بگیرید. این مرکز با بهترین و به روز دستگاه ها سوئیچ و ریموت شما را در کمترین زمان تعمیر یا کپی آماده اراده خدمات به شما می باشد.

 

دسته : ,
برچست ها :

ساخت سوئیچ یدک پورشه


تاریخ انتشار پست : 1400/3/31 بازدید : 10

ساخت سوئیچ یدک پورشه

ممکن است به خودرو خود نیاز داشته باشید و زمانی که به خودرو خود می رسید متوجه می شوید ریموت خود را گم کرده اید. اولین گزینه در زمانی که نیاز به سوئیچ پورشه و ریموت پورشه در هنگام بروز هر گونه مشکلی از جمله گم شدن، مفقود شدن یا شکستن و خراب شدن آن به ذهن می رسد. پیدا کردن یک مرکز معتبر و مطمئن با حضور متخصصین دارای مهارت های روز ویژه خودروهای هوشمند می باشد. درگذشته تعداد محدودی از خدمات دهندگان در این زمینه وجود داشت و سوئیچ و ریموت های قدیمی نیز ساده تر از ریموت های امروزی بودند. امروزه، پیشرفت‌های بسیار زیادی در طراحی، سفارش سوئیچ پورشه ، ساخت سوئیچ و ساخت ریموت پورشه صورت گرفته است و انواع مختلفی از آن براساس نوع خودرو در بازار وجود دارد. این مسئله بیانگر پیچیده‌تر شدن فرایند تعویض و ساخت سوئیچ پورشه است. از این رو مهم ترین گزینه انتخاب کلید سازی متخصص در زمینه خودرو شما براساس سابقه کار و همینطور تجهیزات و امکانات این مرکز می باشد.

 

دسته : ,
برچست ها :

خدمات ساخت سوئیچ و ریموت پورشه در مرکز نگین مهربانی


تاریخ انتشار پست : 1400/3/31 بازدید : 9

 

خدمات ساخت سوئیچ و ریموت پورشه در مرکز نگین مهربانی

سفارش سوئیچ پورشه یعنی ساخت سوئیچ پورشه و ساخت ریموت پورشه اورجینال در کمترین زمان ممکن ساخت سوئيچ يدک و ریموت يدک پورشه کاین ، ماكان ، كررا 911 ، پانامرا ، باکستر ، کمين  تعریف سوئیچ و ریموت گم شده و مفقودی پورشه  پروگرام و کددهی ریموت و سوئیچ پورشه  باز کردن درب خودرو پورشه  کپی و ساخت کلید یدک پورشه  کپی از سوئیچ و ریموت اورجینال پورشه  کلید یدک پورشه  پاک کردن کد کلید و ریموت مفقود شده پورشه  ساخت اسمارت کی پورشه   ساخت سوئیج کیلس پورشه   تراش کلید پورشه

 

دسته : ,
برچست ها :

معرفی دلینو


تاریخ انتشار پست : 1400/3/29 بازدید : 9

معرفی دلینو

مردم علاقه زیادی به خرید اینترنتی از جمله خرید غذا به صورت آنلاین دارند. شما می توانید در سایت دلینو غذا مورد علاقه خود را سفارش دهید و در کمترین زمان در منزل و یا محل کار خود آن را تحویل بگیرید. این سایت یک سیستم هوشمند است که به صورت مستقیم به رستوران ها و فست فود ها متصل است ، زمانی که می خواهید سفارش خود را ثبت کنید موجودی غذا ، زمان اماده شدن و همینطور تحویل آن را نیز می توانید مشاهده کنید و در صورتی که غذا مورد نظر موجود نباشد به شما اطلاع داده می شود.

این سایت و اپلیکیشن توانسته با این سیستم و همینطور بروزرسانی هایی که به صورت مداوم انجام می شود تعداد مشتریان خود را افزایش دهد. این نوع از خدمات که شما به صورت مستقیم به سیستم رستوران و یا فست فود ارتباط دارید باعث می شود تا سفارش شما با کمترین خطا و در سریعترین زمان به شما تحویل داده شود. شما می توانید هزینه غذا را به جز بار اول که باید به صورت آنلاین پرداخت کنید در دفعات بعدی به صورت نقدی و یا کارتخوان در محل خود پرداخت کنید.

ثبت سفارش در دلینو

برای ثبت سفارش در دلینو برای اولین بار شما باید شماره تماس خود را در سایت و بخش ثبت نام وارد کنید. سپس به شماره همراه شما یک کد ارسال می شود و با وارد کردن کد وارد بخش سفارش می شوید. شما می توانید نزدیکترین و یا پرسفارش ترین رستوران ها و یا هر بخشی که به آن علاقه مند هستید را انتخاب کنید

بعد از اینکه سفارش غذا خود را ثبت کردید

اگر سفارش شما دچار مشکل خاصی باشد باشما تماس گرفته می شود ودر صورت عدم پاسخگویی ممکن است سفارش شما کنسل شده ومبلغ پرداخت شده به حساب کاربری ایجاد شده در سایت انتقال داده شود.اگر شما سفارش خود را ثبت نمایید امکان تغییر و لغو آن را نخواهید داشت پس به یاد داشته باشید بعد از اینکه کاملا از انتخاب خود مطمئن شدید دکمه ثبت را بزنید. در صورتی که سفارش شما موجود نباشد با شما برای تغییر و یا حدف غذا تماس گرفته خواهد شد. در صورت قبت سفارش اگر گران تر باشد باید هزینه را پرداخت کنید و اگر هزینه سفارش شما کمتر باشد مبلغ به حساب شما برگردانده می شود

همچنین شما می توانید در چندین رستوران سفارش خود را ثبت کنید و هر رستوران و یا فست فودی که مد نظر شما است غذا را انتخاب کنید. در این حالت برای هر سفارش شما فاکتور جداگانه صادر می شود و به صورت جداگانه برای شما ارسال خواهد شد.

اگر رستورانی و یا فست فودی که شما انتخاب می کنید از محدوده ارسال پیک رستوران خارج باشد سفارش شما با صلاح دید رستوران از طریق پیک و یا آژانس برای شما ارسال خواهد شد و هزینه جداگانه ای در این رابطه بنا بر مسافت از شما دریافت خواهد شد. اگر آدرس شما اشتباه باشد و یا در محل سفارش خود نباشید سفارش شما برگشت خورده و مبلغ به حساب شما برگشت داده نخواهد شد. پس در هنگام سفارش دقت داشته باشید تا آدرس دقیق خود را ثبت کنید

یکی دیگر از امکانات سایت دریافت حضوری و در محل است. شما می توانید سفارش خود را ثبت کنید و گزینه تحویل حضوری را فعال نمایید.  اما سفارش شما بیرون بر خواهد بود و امکان سرو غذا در رستوران و فست فود را نخواهید داشت

سایت دلینو دارای بخش تخفیف نیز می باشد شما در صورتی می توانید از تخفیفات ما بهره مند شوید که پرداخت خود را به صورت آنلاین انجام دهید و این تخفیفات شامل پرداخت در محل نخواهد بود.

ثبت رستوران در دلینو

هر رستوران و فست فود می تواند اطلاعات خود را در این سایت ثبت کند. از جمله مزایای این سایت این است که شما می توانید زمان سفارش گیری خود را تنظیم کنید. همچنین حداقل میزان سفارش خود را نیز مشخص کنید. دلینو این امکان را در سایت خود قرار داده است تا تخفیفات اینترنتی برای رستوران خود ایجاد کنید و غذاهای روزانه و یا در زمان خاص را در این سایت و اپلیکیشن تنظیم کنید.

شما می توانید منو رستوران خود را مدیریت کنید و از فروش اینترنتی خود گزارشی را مشاهده نمایید. دلینو فقط یک سایت به عنوان ارائه دهنده و معرفی کننده خدمات رستوران ها می باشد و هیچ مسئولیتی در این زمینه ندارد. قیمت هایی که در سایت مشاهده می کنید از منو خود رستوران ها بوده و ارسال و تهیه غذا از طرف خود رستوران می باشد.

خدمات ویژه دلینو

اگر از پخت وپز غذا خسته شده اید و حوصله طی کردن و رفتن به رستوران را ندارید میتوانید با استفاده از دلینو به راحتی و به سرعت غذای مدنظر خود رادریافت کنید. سفارش آنلاین غذا ازبهترین رستوران ها و وفست فودی ها یکی از امتیازات دلینو است. دلینو دارای سایت و اپیکیشن تحت اندروید و IOS میباشد شما میتوانید بااستفاده از آنها به راحتی از خدمات آن بهره مند شوید.

دلینو دارای دسته بندی های مختلف می باشد که شما با استفاده از آنها میتوانید سفارشات مد نظر خود را به راحتی پیدا کرده وآن را ثبت نمایید ، شما با ورود به سایت با دسته بندی هایی از قبیل دسته های محبوب غذاها می تونید از غذاهایی که در رستوران ها سرو بهره مند شوید.یه بخش مهم دیگه در دلینو این است که رستوران های تخفیف دار را به شما معرفی می کند. شما میتوانید از قیمت های به صرفه تر متناسب با نیاز خود استفاده کنید. در دلینو شما میتوانید پر سفارش ترین غذاها را مشاهده کرده واز بین این غذاها بهترین انتخاب رو داشته باشید. از دیگرخدماتی که سایت دلینو دارا میباشد این است که شما میتوانید از جدید ترین رستوران های عضو محدوده خود مطلع شده وازسفارشات غذاهای آن ها استفاده کنید، تمامی این خدمات در داخل اپیکیشن دلینو موجود میباشد که میتوانید با نصب آن بر روی موبایل یا تبلت تحت اندرویدی بهره مند شوید. علاوه بر این اپ تحت وب این سایت برای گوشی ایفون امکانات سفاشر غذا را فراهم کرده است.

 

 

دسته : ,
برچست ها :
تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد